تبلیغات
استار دانلود

استار دانلود
بسم الله الرحمن الرحیم 
---
ما را در گوگل محبوب کنید
روی آیکون زیر کلیک کنید

*
نویسندگان
HAMID VILLA  

          ALI            

  MEHRDAD      

      SAYAD          

    
مطالب نویسندگان
نظر سنجی
شما عاشق كدام یك از تیم های زیر هستید ؟پ


g
s

امروزه در جامعه تقریبا تمامی مردان به سربازی رفته اند.

در سربازی کادر نظامی پادشاهی می کنند.

سرباز از صبح برایشان صبحانه آماده می کند چایی درست میکند ظرفهایشان را می شورد و تمامی امور نظافتی برعهده سربازان است .

هدف از رفتن به سربازی چیست؟ تامین نیروی نظامی و آماده بودن برای تهدیدات احتمالی .

برای مشاهده بقیه متن بر روی ادامه مطالب در پایین این کلیک کنید

اما خیر ! امروزه هدف از سربازی تبدیل به یک برده داری نوین شده است که در آن افراد کادر نظامی ارباب ها هستند و سربازان برده های فرمان بردار و بی چون و چرای آنها هستند.

آیا واقعا هدف از سربازی تامین آسایش کادر نظامی است آیا هدف خدمت به وطن است یا خدمت به کادر ارباب بالای سر؟

به عنوان مثال فعالیت یک کادر به اینگونه است که صبح بوسیله ی سرباز راننده اش به محل کارش می آید سپس سرباز برایش صبحانه آماده میکند و ظرفهای صبحانه اش را میشورد .

سربازان افسر نامه های اداری را تایپ کرده و دراختیار کادر قرار میدهند تا فقط زحمت کشیده و یک امضا زیر آن بزند . سربازان نامه های رسیده را بایگانی وارد و ثبت میکنند. نحوه ی برخورد اراشد با سربازان دقیقا شبیه برخورد ارباب ها با برده های بی مقدار و ناچیز است و غرور و شخصیت یک سرباز به طور کامل خورد میشود . جوری که سرباز حس حقارت را میچشد .آیا اسلام دین اعمال حقارت و سو استفاده از قدرت است یا دین رئفت و مهربانی؟ آیا واقعا خدا اسلام و پیامبر راضی به برخورد با سرباز به عنوان یک برده هستند؟

پیامبر بزرگ اسلام چه حرفی در مورد شکستن و خرد کردن یک مومن زده اند و آیا گناه خورد کردن شخصیت یک انسان را مورد تایید می دانسته اند؟

سربازی یا برده داری نوین که امروزه در جامعه ما باب شده است آیا مورد تایید الهی است؟

براستی سربازان باید نوکر اراشد خود باشند و همچون نوکر عمل کنند.این نوکران هستند که حق ندارند به اربابان خود چرا بگویند و هر کاری که گفته شد بی چون و چرا انجام دهند.

فعالیت کلی روزانه ی یک کادر در چند امضا و بازی کردن با گوشی موبایل یا وقت تلف کردن و آواز خواندن میگذرد و فعالیت یک سرباز هم به آماده کردن غذا تایپ نامه و نظافت ختم میشود.

حال سوال اینجاست که

اولا از این سرباز انتظار آمادگی برای دفاع از تهدیدات را باید داشت؟آیا این سرباز با نظافت و صبحانه آوردن و نوکری کادر توانایی رویارویی بادشمن را دارد؟آیا یک سرباز هرچه بیشتر و بهتر نوکری و نظافت کند برای میهن آماده تر میشود؟مهارت های نظامی در نوکری کادر است یا در تمرین و فراگیری استراتژی و تکنیک های جنگی ؟

آیا باید به عنوان مثال از سرباز دارای کارشناسی تکنولوژی کامپیوتر در تمیز کردن زمین و صبحانه آوردن و شستن طرف کادر استفاده کرد یا در بخش تجهیزات الکترونیکی نظامی؟

و ثانیا طبق اصول انسانی و اسلامی انسان برای مقدار کاری که انجام میدهد مزد و یا حقوق دریافت میکند و آیا این حقوقی که افراد برای زدن چند امضا و بازی کردن با موبایل خود می گیرند حلال است؟

آیا حقوق به نسبت کار به مساوات بین افراد کادر و سرباز تقسیم میشود؟

حقوق افراد کادر چند درصد بیشتر از حقوق سربازان است ؟ آیا میزان کار کادر از سربازان نیز بیشتر است که حقوق بسیار بیشتری نسبت به سربازان دریافت میکنند؟؟؟؟؟؟؟؟؟


برچسب ها: سربازی، خدمت، برده داری، سرباز، خدمت سربازی، سربازی اجباری، برده سرباز،  
[ دوشنبه 12 مهر 1395 ] [ 04:39 ب.ظ ] [ Admin - ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

تبلیغات
H
تبلیغات شما
.
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :